خبرهای یزدعباسعلی رضایی مدیر کل اداری ،مالی استانداری یزد شد

آقای عباسعلی رضایی صدرآبادی به عنوان مدیرکل اداری مالی استانداری یزد منصوب شد

وی که پس ازورود به وزارت کشور درپست های معاونت فرمانداری صدوق ، فرماندارمیبد ، ومعاونت اموراقتصادی استانداری فعالیت کرده است هم اکنون به این سمت منصوب شده است .

همچنین آقای محمد مهدی زارع که مدیرکل امورروستایی استانداری بود به عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد جانشین آقای رضایی شد .

درهمین رابطه شنیده می شود قرار است آقای امامی فرماندار قبلی ابرکوه به سمت مدیرکل  امورروستا وآقای طباطبایی که قبلا مدیرکل اداری مالی استانداری بود به ریاست ستاد حوادث غیرمترقبه منصوب شودند


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-110.aspx
تاریخ انتشار :  دوشنبه سی و یکم تیر 1387ساعت 22:9 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونمعرفی فرماندارجدید صدوق

بلاخره تکلیف فرمانداری صدوق زودتر ازشهرستان های میبد ویزد وابرکوه مشخص شد وساعت ۸ صبح از اولین روز مرداد ماه مراسم تودیع ومعارفه فرماندارجدید درصدوق برگزارمی شود .

به گزارش رسیده این مراسم ازساعت ۸صبح سه شنبه ۱/۵/۸۷ درسالن اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی خاتم الانبیای اشکذر برگزارمی شود وآقای سعید عبدالهی به عنوان ششمین فرماندارصدوق معرفی خواهد شد .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-109.aspx
تاریخ انتشار :  دوشنبه سی و یکم تیر 1387ساعت 21:54 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدپذیرفته شدن مقاله دکترکمال ادینی دردانشگاه تورنتو

پذیرفته شدن مقاله علمی دكتر كمال الديني استاديار دانشگاه پيام نور يزد در دانشگاه تورنتو کانادا


 

یزدفردا :مقاله دكتر سيد محمد باقر كمال الديني استاديار دانشگاه پيام نور يزد  در هفتمين كنفرانس دوسالانه مطالعات و تحقيقات دانشگاه تورنتو كانادا پذيرفته و ازوی براي ارائه و سخنراني دعوت به عمل آمده است.

 


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-108.aspx
تاریخ انتشار :  دوشنبه سی و یکم تیر 1387ساعت 21:48 | توسط : عزآبادی   | 

میلاد مولد کعبه مبارک باد

 گویند حریم کعبه درداشته است                           ازسیزده رجب خبرداشته است

      ازشدت اشتیاق دیدارعلی                                    دیوارحرم شکاف برداشته است

میلاد سبزترین نگین حلقه هستی ، سرچشمه زلال ولایت ، حقیقت مطلق عدالت

 وفخر آدمیت حضرت امیرمومنان علی علیه السلام برهمه شما مبارک باد .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-107.aspx
تاریخ انتشار :  چهارشنبه بیست و ششم تیر 1387ساعت 13:34 | توسط : عزآبادی   | 

مشاغل عزآباد قدیمبرای اطلاع نسل حاضر (مشاغل یک قرن پیش عزآباد )

برای اطلاع نسل حاضر (مشاغل یک قرن پیش عزآباد )

قسمت دوم : آبیاری

آن زمان که آب کشاورزی محل ازقنات تامین می شد این مشاغل درارتباط با آبیاری درمحل وجود داشت

الف - آبیار: آبیار کسی بود که مدت زمان ثابتی آب دراختیار او بود ووی می بایست آب را درکرت ها ویا باغات خود هدایت کند

ب - جیغ بان یا پی آب کن : اوکسی بود که وظیفه داشت آبیاران را درموقع تحویل گرفتن آب خبرکند تا آنها بیایند وآب خود را تحویل بگیرند همچنیین پی آب کن وظیفه داشت جوی ها ونهرهای اصلی  را کنترل کند تا آب مردم هدرنرود .

ج- سبوکش : سبوکش وظیفه اندازه گیری مقدارآب را بعهده داشت وبا وسیله ای به نام سبو که متشکل از یک ظرف سفالی پرازآب بودکه کاسه ای سوراخ داربرروی اب داخل آن می گذاشت تاآب کم کم ازان سوراخ به داخل آن کاسه برود تا پر شود واین مقداریک سبو یا حدو د11 دقیقه می شد

د-میراب: کسی بودکه وظیفه سرپرستی قنات ورتق وفتق امور وبعبارتی مدیریت آب را عهده داربود وبا صدور قبوض نفقه مخارج قنات وکارکنان وابسته را تامین می کرد 


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-106.aspx
تاریخ انتشار :  سه شنبه بیست و پنجم تیر 1387ساعت 17:59 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدآشنایی با یک سرباز گمنام عرصه اطلاع رسانی

به بهانه نزدیکی (روزخبرنگار) با یک سرباز گمنام عرصه اطلاع رسانی آشنا شوید
              خبرنگاری که بیش از ده سال خبرنگار صدا و سیما و خبرگزاری جمهوری اسلامی بود اما ....
منبع : یزد فردا
                

 


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-105.aspx
تاریخ انتشار :  دوشنبه بیست و چهارم تیر 1387ساعت 8:13 | توسط : عزآبادی   | 

مشاغل عزآباد قدیمبرای اطلاع نسل حاضر (مشاغل یک قرن پیش عزآباد )

قسمت اول: صنایع دستی

الف -سبد بافی : سبد بافی یکی از مشاغلی بود که همراه با رونق باغداری درعزآباد نزج گرفته است .سبد باف ها ازترکه اصلاح شده درختان انواع سبد را می بافتند .

ب -تپو مالی : تپو مالی نیز ازمشاغل دستی درعزآباد قدیم است که هم اکنون اثری ازآن نیست .تپو مال ها ازگل رس ظروف بزرگی مانند بشکه های امروزی می ساختند تا درآن غلاتی همچون گندم را نگهداری کنند .

ج - خشت مالی : خشت مالی را می توا ازمشاغل دستی عزآباد نام برد خشت مال ها با استفاده ازخاک که به وفور دراین منطقه پیدامی شود وآب گل ساخته وگل را درقالب های چوبی به شکل خشت می مالیدند تا درآفتاب گرم تابستان خشک شود .

د - کم وغربال دوزی :غربال دوزی بیشتر کارخوش نشین هایی بود که گاه وبیگاه به روستا می آمدند وبا استفاده از روده وپوست گوسفندان غربال را می ساختند وبعدها مردم آبادی این علم را ازآنها آموختند وبعضی آن را به عنوان شغل برگزیدند .

ه- پالان دوزی : دوخت انواع جوال ، جهاز ، پالان ، واله وخورجین به عنوان یکی ازمشاغل موجود درعزآباد قدیم به حساب می آمد .پالان برای الاغ ، جهاز وجوال برای شتر ، واله برای گاوباره وخورجین برای گاو والاغ دوخته می شد .

و- قالیبافی : قالیبافی نیز به عنوان یکی ازمشاغل دستی زنان بعد ازسنه 1300 درعزآباد رونق داشته است .

ز- دستمال بافی : دستمال بافی نیز ازمشاغل زنان روستا بوده که درکارگاهای به اصطلاح چاله ای بافته می شده است  .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-104.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه بیست و سوم تیر 1387ساعت 16:29 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدآیت الله شیخ محمود علومی درگذشت

درگذشت استاد برجسته حوزه علمیه یزد

حجت الاسلام وحید علومی فرزند آیت الله شیخ محمود علومی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)-منطقه یزد؛ علت مرگ پدر را  ایست قلبی در شب میلاد امام نهم جوادالائمه دانست.

وی ادامه داد: آیت الله علومی به علت بیماری سرطان مثانه تحت معالجه و شیمی درمانی بوده اند که شب گذشته 22 تیر ماه 1387 به دلیل ضعف شدید بر اثر خونریزی و در نهایت ایست قلبی پس از عمری تلاش و مجاهدت در سن 76 سالگی دعوت حق را لبیک گفته و  و به موالیان خویش پیوستند.


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-103.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه بیست و سوم تیر 1387ساعت 14:58 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستوننخود ، نخود ، هرکه رود خانه خود

براساس شنیدها انتصاب آقای محمد حسین امامی میبدی به عنوان فرماندارصدوق منتفی است وشنیده می شود قرار است آقای سعید عبدللهی که هم اکنون مشاور استاندار درامور ایثارگران است به این سمت منصوب شود .

قبلا آقای امامی برای تصدی فرمانداری صدوق وآقای عبداللهی به عنوان یکی ازگزینه های فرمانداری یزد به وزارت کشور معرفی شده بودند .

این گزارش حکایت ازآن دارد که تصمیم فعلی براین است که آقای عبداللهی که اصالتا اهل کذاب درخضرآباد صدوق است به عنوان فرمانداربه شهرستان خود بیاید وآقای امامی میبد ی هم درخانه خود به عنوان فرماندار میبدانتخاب شود .وبعبارتی می شود گفت "نخود ، نخود ، هرکه رود خانه خود "


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-102.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه بیست و سوم تیر 1387ساعت 13:17 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونبهرمندی شهر اشکذر آب زاینده رود تاپایان امسال

یزدفردا:تاپايان سالجاري مشتركين شهر اشكذر از آب انتقالي زاينده رود برخوردار مي شوند.
به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان يزد عمليات احداث شبكه برداشت آب زاينده رود به شهر اشكذر از ابتداي سالجاري آغاز شده كه تا پايان سالجاري به اتمام مي رسدو با اتصال اين خط 55 ليتر آب بر ثانيه به ميزان آبدهي اين شهر افزوده مي شود. ..


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-101.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه بیست و سوم تیر 1387ساعت 5:11 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزه واسرانجام سالن ورزشی عزآباد کف پوش شد

براساس اطلاع واصله پس از قریب ۲۰ سال که از ساخت سالن ورزشی شهید نظام الحسینی عزآباد می گذرد بلاخره این سالن رونگ وروی کف پوش را به خود دید وکار کف پوش کردن آن روزگذشته به پایان رسید .ما نیز به نوبه خود ازهمه کسانی که درکف پوش کردن این سالن نقش داشته اند بویژه مسئولان محترم تربیت بدنی استان وشهرستان تشکر وتقدیر می نمائیم


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-100.aspx
تاریخ انتشار :  شنبه بیست و دوم تیر 1387ساعت 18:35 | توسط : عزآبادی   | 

ازهردریوباز زمینه اختلاف (مسئولان مواظب باشید)

شنیده می شود درپی زمزمه هایی مبنی برانتقال حوزه بسیج خواهران رستاق ازشمسی به صدرآباد واکنش های تندی درروستای شمسی وابراهیم آبادبرعلیه این موضوع صورت گرفته است .با توجه به حساسیت امر وازانجایی که این دو روستااز روستاههای فعال وپرجمعیت منطقه اند وازسوی دیگر ازجمله آخرین روستاهای شهرستان صدوق محسوب می شوند که از مکانی ودادوستد قرابت خوبی نیز با شهرستان میبد دارند فلذا به مسئولان محترم توصیه میشود از هرگونه تصمیمی که موجب شعله ور شدن آتش اختلاف درمنطقه رستاق می شود پرهیز کنند .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-99.aspx
تاریخ انتشار :  جمعه بیست و یکم تیر 1387ساعت 11:38 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستوننصب فرماندارصدوق تحت الشعاع فشارهای دیگران

شنیده می شود همچون دیگر تصمیماتی که مسئولان درسطح شهر واستان می خواهند بگیرند واین تصمیمات تحت الشعاع فشارها وبه عبارت دخالت های شخصیت های وگروههای ذی نفوذ جامعه واقع می شود .انتخاب فرماندارصدوق نیز ازاین قاعده مستثنی نبوده است .

خبرهای رسیده حاکی است درحالیکه آقای امامی میبدی درهفته اول تیرماه به عنوان تنها گزینه انتخابی برای فرمانداری صدوق به وزارت کشورمعرفی شده ومسئولان استان نیز به برخی دخالت ها واظهار نظرها جواب منفی داده بودند ودربرخی موارد نیز با تندی بادخالت واظهارنطربرخی افراد برخورد کرده بودند.

...ولی انچه شنیده می شود حکایت ازآن دارد که درپی واکنش ها واعتراضات امام جمعه اشکذر ، اعضای شورای اسلامی شهر و... به این انتخاب، گویا مسئولان استان نیز درتصمیم خود سردتر شده اند وموضوع را با کندی دنبال می کنند .خداچه می داند شاید این طور بهتر باشد ونظر این عزیزان ...


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-98.aspx
تاریخ انتشار :  پنجشنبه بیستم تیر 1387ساعت 10:37 | توسط : عزآبادی   | 

ازهردریبعد ازهمسایگان خارجی ابن بار نوبت همسایگان داخلی است .

بعد از همسایگان خارجی که هروز یکی ازشخصیت های ما را ازآن خود می نامیدند یا خلیج همیشه فارس را به اسم دیگری می خواندند این بارنوبت به همسایگان داخلی رسید تا شخصیت های فرهنگی ویا اماکن تاریخی خود را ازهم بربایند وبه نام خود بخوانند .

امروز به وبلاگی ازدیار سرو شکسته (فیروزآباد صدوق ) گذری ،گذرا داشتم به موضوعی دراین وبلاگ روبرو شدم که لازم دیدم دراین رابطه مطلبی عنوان کنم دراین وبلاگ درحاشیه معرفی آیت ا...العظمی حاج سید  محمد  فیروز آبادی  ( قدس سره) چنیین آمده "چندی پیش شنیدیم  که دریکی از سایت های میبد آیت الله فیروزآبادی را اهل فیروزآباد میبد خوانده اند.آخه هرکه فامیلش فیروزآبادی بود که اهل فیروز آباد میبد نیست  بروید تحقیق کنید وببینید چند روستا وشهر در ایران به نام فیروز آباد موجود است  مانند جزایر سه گانه ایران که امیر نشین امارات ادعای مالکیت آنها رادارد در حالی که این جزایرایرانی بوده وایرانی خواهدبود.البته من نمی خواهم جسارتی  کرده باشم ولی شایسته تر این است که اینگونه مسایل با تحقیق بیشتری انجام گردد پس بر آن شدم که خلاصه ای از زندگی این عالم جلیل القدر را بنویسم"و...


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-97.aspx
تاریخ انتشار :  پنجشنبه بیستم تیر 1387ساعت 10:13 | توسط : عزآبادی   | 

ازهردریطنز تلخ حقایق

یکی از مواردی که درچند روز گذشته موجب شد تاکاربران زیادی با ظهار لطف وعلاقه مرا به نوشتن ترغیب کنند نگارش دومین مطلب طنز با عنوان "برگی ازتاریخ به روایت دفترخاطرات شهروندی ازشهر بی امیربود ".ازلطف این عزیزان بسیارمتشکرم . طنز انعکاس واقعیت های تلخ جامعه است که درکادوی جذاب به مخاطب ارائه می شود .هرچند وجود این مشکلات قلب هر عضومتعهدی رادرجامعه به درد می آورد ولی امید است با انعکاس این مطالب موجب شود تا مسئولان با جدیت بیشتر به رفع این مشکلات بپردازند .ما دراین طنزها خدای ناکرده قصد توهین یا اهانت به فرد یا افرادی را نداشته ونداریم وامیدواریم کاربران با ارسال مطالب وسوژه های خود مارا درانعکاس آن یاری نمایند


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-96.aspx
تاریخ انتشار :  پنجشنبه بیستم تیر 1387ساعت 9:38 | توسط : عزآبادی   | 

طنزبرگی ازتاریخ (به روایت دفتر خاطرات شهروندی ازشهربی امیر)

الیوم دوشنبه هفدهم شهرتموز یکهزاروسیصد وهشتاد وهفت خورشیدی است وهفت ، هشت روزی ازهجرت امیر امرا... به بلاد اعظم ومجاورت با والی اکبر می گذرد . هرچند شهر ازمفارقت جمالش پرده غم برسرکشیده واصحاب با وفایش ، تاب تحمل جای خالی اورا ندارند  ولی به گفته وتصدیق اقربا وتائیداولیاء، شهر درامن وامان است وآب ازآب تکان نخورده وحالا حالا ها هم تکان نخواهد خورد . ..


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-95.aspx
تاریخ انتشار :  دوشنبه هفدهم تیر 1387ساعت 23:47 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدقبل ازبرکناری مدیران به فکرجایگزین آنها باشید

یزدنا:سید حمید کلانتری استاندار اسبق یزد در مصاحبه اختصاصی با یزدنا در مورد بلا تکلیفی وضعیت برخی از فرمانداری های استان گفت: هر کجا خلا ء مدیریت باشد آسیب ایجاد می کند.مدیران باید ترتیبی اتخاذ کنند که قبل از عوض شدن مدیران,  جایگزین  آن هم مشخص شود.جابه جایی ها اگر زودرس باشد باعث هدر رفت تجربه ها میشود. کلانتری افزود:فرماندار نقش محوری در شهرستان دارد ,هر روز که احساس شود شهرستان فرماندار ندارد ,تاثیر منفی در عملکرد مدیران زیر مجموعه در شهرستان خواهد داشت.استاندار اسبق یزد تاکید کرد که مسئولین باید هر چه سریعتر به فکر جایگزین مدیران جا به جا شده باشند,آن هم به نوعی که در مجموعه تغییرات مثبت و نشاط ایجاد شود و اگر نه تغییر مدیریت می تواند مضر باشد.


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-94.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه شانزدهم تیر 1387ساعت 11:37 | توسط : عزآبادی   | 

مشاغل عزآباد قدیمتاریخ عزآباد (مشاغل موجود درعزآباد قدیم )

بنا به درخواست برخی ازکاربران محترم که بیشتر درخواست معرفی عزآباد را دارند قصد دارم این پیشنهاد را سرلوحه کارم قرار دهم به همین منظور تحقیقات گسترده میدانی توسط جمعی ازدوستان  را دراین زمینه آغاز ودرمرحله اول به بررسی مشاغلی می پردازیم  که درعزآباد قدیم وجود داشته است .این مشاغل دریک محدوده زمانی بین 50 تا 150 سال قبل وجود داشته وبه خاطر عدم وجود اسناد مکتوب دراین زمینه امکان اظهار نظر درمحدوده ای بیشتر ازاین وجود ندارد پس هرجایی نام ازعزآباد قدیم می آید منظور همین محدوده زمانی است (حدود 1230 تا 1340 خورشیدی )  . سعی شده است مطالب ارائه شده از چند منبع شفاهی معتبر جمع آوری شود تا میزان صحت مطالب بیشتر باشد  وجود آثار وابنیه ، کارگاهها ووسایل قدیمی بجا مانده دراین رابطه بسیار کارکشا بودکه صحت مطلب را تائید می کرد .آنچه جمع آوری شده درقالب افزون بر100 شغل فعال است که به صورت قسمت به قسمت به شرح ومعرفی آن می پردازیم ودریک آرشیو موضوعی با نام " مشاغل عزآباد قدیم " آنرا گردهم می آوریم امید است این قدم مورد قبول واستقبال کاربران بویژه عزآبادی های عزیز قرارگیرد .

10 قسمت اولیه این مشاغل با این موضوعات آغازمی شود :

1- صنایع دستی 2-  مشاغل درارتباط آبیاری 3-  مشاغل درارتباط با حمام داری 4-  دلاک ها چه می کردند 5- مشاغل درارتباط با برداشت گندم 6- انواع آسیاب  7- کاسب های عزآباد قدیم 8- مشاغل کارگاهی 9- شغل هایی درارتباط با کشت پنبه 10 – مشاغلی درارتباط با باغداری .

برای آشنایی بیستر ازامروز همراه ما باشید


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-93.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه شانزدهم تیر 1387ساعت 11:31 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونتغییرات درشهرداری کوچکترین شهرجهان

براساس اطلاع واصله شهردارخضراباد آقای مهنس نظام الحسینی عزابادی از این سمت استعفا کرده است وشورای شهرخضرآباد برای انتخاب شهردارجدید تلاش می کند .علی الظاهر گزینه اصلی برای شهرداری خضراباد آقای محسن خلیلی است .محسن خلیلی از فعالین رضوانشهر است که دردانشگاه پیام نور مشغول بکاراست وی اولین رئیس دانشگاه پیام نورواحد رضوانشهر صدوق است که تلاش زیادی برای راه اندازی این دانشگاه دررضوانشهر داشته است .همچنیین خلیلی دردومین دوره شورای اسلامی شهر اشکذر حضور داشت وچهار سال به عنوان رئیس شورای شهر اشکذر نیز فعالیت کرد .

شهر خضرآباد که به عنوان کوچکترین شهر جهان ازآن نام می رود درمرکز بخش خضرآباد شهرستان صدوق قراردارد .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-92.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه شانزدهم تیر 1387ساعت 11:26 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونفوت راننده تویوتا درچرخاب

این تصاویر دقایقی پیش برای ما ارسال شده است

براثرتصادف یکدستگاه سواری وکمپرسی که ساعت ۹صبح امروز درجاده چرخاب اتفاق افتاد  راننده سواری بنام غلامرضا بخشی دردم فوت شد این تصادف علی الظاهر بعلت انحراف به چپ راننده کمپرسی حادث شده است

 


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-91.aspx
تاریخ انتشار :  شنبه پانزدهم تیر 1387ساعت 11:39 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزه وابرگزاردعای ندبه درعزآباد

همزمان با خجسته میلاد حضرت امام محمدباقر (ع)مراسم پرفیض دعای ندبه درمسجد میرجلیلی برگزارشد

 


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-90.aspx
تاریخ انتشار :  جمعه چهاردهم تیر 1387ساعت 10:35 | توسط : عزآبادی   | 

ازهردریجوانترین گزارشگر ورزشی جهان که یک عزآبادی است 19 ساله شد

جواتنرین گزارشگر ورزشی ایران وجهان یک عزآبادی است که امروز نوزده ساله می شود با تبریک سالروز تولد این جوان خوش استعداد با زندگی وی اززبان خودش بشتر آشنا می شویم

 عباس قانع عزآبادی متولد:14/04/1368محل سکونت:یزد (جوانترین گزارشگرفوتبال جهان ) هستم برای شرح زندگی ورزشیم خیلی سریع می روم سر اصل مطلب،من در سن 6 سالگی با دیدن تصاویر تلویزیونی از مسابقات فوتبال با این ورزش آشنا شدم.در آن موقع،رسپولیس در اوج بود.این تیم با گلزنی های  مهاجم آن زمان خود یعنی فرشاد پیوس تمامی تیم ها را با شکست روبه رو می ساخت. من نیز در آن زمان علاقه ی شدیدی به نحوه ی بازی این تیم پیدا کرده بودم.  ....

 


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-89.aspx
تاریخ انتشار :  جمعه چهاردهم تیر 1387ساعت 8:2 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدلغو مجوز فعالیت میهن تور یزد در پی حادثه دیروز

يزدنا:فرمانده پليس راه کشور گفت: در پي واژگوني يک دستگاه اتوبوس تحت پوشش شرکت مسافربري ميهن نور يزد در آزادراه قم - تهران که به کشته شدن 29 نفر و زخمي شدن 10 نفر از هموطنان منجر شد پروانه فعاليت اين شرکت به مدت يکسال لغو شد.

 


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-88.aspx
تاریخ انتشار :  پنجشنبه سیزدهم تیر 1387ساعت 6:19 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزداحتمال قطع آب زاينده‌رود به يزد وجود دارد

يزدنا:به گزارش خبرگزاري فارس، سيدمحمدحسن خورشيد‌نام مدير عامل شركت آب منطقه‌اي استان يزد امروز صبح در كنفرانس مطبوعاتي افزود:‌ به علت نصب چهار پمپاژ آب در مسير آب زاينده‌رود به استان يزد و احتمال قطعي برق در هر يك از پمپاژها، امكان قطع آب وجود دارد كه با تدابير صورت گرفته در حال رفع اين مشكل هستيم.
وي ميزان بارندگي در بالاترين سطح استان را در سال گذشته 109 ميلي‌متر عنوان كرد و افزود: در مقايسه با ميانگين كشوري 56 درصد كاهش داريم.
خورشيد‌نام خشكسالي‌هاي پياپي در استان را عامل خشك شدن بخش اعظم قنوات در استان اعلام كرد و گفت: با وجود آب زاينده‌رود، در تأمين آب شرب مردم كمبودي وجود ندارد و اگر كمبود آب احساس شود، از بخش‌هاي صنعتي و كشاورزي جبران مي‌كنيم.
در ادامه اين مراسم محمدرضا محمدي مدير عامل شركت آب و فاضلاب اظهار داشت: با تبليغاتي كه صورت گرفته 5/3 درصد صرفه‌جويي در بخش آب محقق شده است و اميدواريم اين آمار به 10 درصد مورد نظر برسد.
وي كمبود آب در استان را عامل شوري آب دانست و گفت: در شهرستان‌هاي اردكان، ميبد و يزد به علت برخورداري از آب زاينده‌رود قطعي آب نخواهيم داشت ، در شهرستان‌هاي بافق، بهارباد و ابركوه نيز مشكل قطعي وجود ندارد ولي شوري آب زياد شده كه با نصب دستگاه‌هاي آب شيرين‌كن در حال برطرف كردن مشكل هستيم.


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-87.aspx
تاریخ انتشار :  پنجشنبه سیزدهم تیر 1387ساعت 6:12 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونبرنامه خاموشی های رستاق از15 تا21 تیرماه

یزدفردا :با توجه به كاهش بارندگي و كمبود توليد نيروگاههاي برق آبي كشور

 و اهتمام وزارت نيرو و صنعت برق استان در جهت كاهش خاموشيها و اثرات ناشي از آن ،

 برنامه زمان بندي خاموشي ها از15 تا 21 تیرماه جهت برنامه ريزي و اطلاع عموم منتشر شد

ساعات خاموشی دررستاق بدین شرح است :

8تا9 صبح ، 2تا3 بعدازظهر، 7تا8 شب ، 11تا 12 شب

 


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-86.aspx
تاریخ انتشار :  پنجشنبه سیزدهم تیر 1387ساعت 6:10 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونرئیس ارشاد اسلامی صدوق یزد منصوب شد

جعفری ندوشن با حضور فرماندار شهرستان صدوق ، معاون اداری مالی اداره کل ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین معارفه شد

یزدنا:طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین احمد عجمین مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان صدوق منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ، در این حکم ابوالفضل جعفری ندوشن معرفی شده است. بوالفضل جعفری ندوشن پیش از این نیز کارشناس مطبوعات و تبلیغات این اداره کل را بر عهده داشت.

بنابر این گزارش ، جعفری ندوشن با حضور فرماندار شهرستان صدوق ، معاون اداری مالی اداره کل ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین معارفه شد.

گفتنی است ، در این مراسم از حاتمی سرپرست سابق ارشاد اسلامی صدوق تشکر و قدردانی بعمل آورده شد


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-84.aspx
تاریخ انتشار :  چهارشنبه دوازدهم تیر 1387ساعت 5:14 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدتصادف اتوبوس حامل زائران یزدی حضرت زینب

يک دستگاه اتوبوس صبح امروز (10:00) در کيلومتر 35 بزرگراه تهران-قم مقابل پمپ بنزين حافظيه واژگون شد.

بر اساس این گزارش، فرمانده پليس راه استان تهران اعلام کرد : به علت شدت حادثه و وضعيت مصدومان احتمال افزايش کشته هاي حادثه واژگوني اتوبوس مسافربري در 35 کيلومتري بزرگراه تهران ، قم وجود دارد .

سرهنگ نجفي در تشريح حادثه گفت: يک دستگاه اتوبوس مربوط به تعاوني 4 ميهن نور يزد که ساعت سه صبح امروز از يزد به سوی سوریه حرکت کرده بود در منطقه بزرگراه تهران-قم در محدوده حافظيه بر اثر به خواب رفتن راننده بدون به جا گذاشتن هيچ گونه اثارانعکاسي از سمت راست جاده از مسير خارج مي شود و از روي پل به ارتفاع حدود 20 متر به پايين سقوط مي کند.


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-83.aspx
تاریخ انتشار :  چهارشنبه دوازدهم تیر 1387ساعت 5:12 | توسط : عزآبادی   | 

حرفای شماضرورت نصب دستگاه خود پرداز دررستاق

 با توجه به پرداخت متمرکز حقوق فرهنگیان درحساب سیبا ازماه جاری فرهنگیان منطقه رستاق برای دریافت حقوق خود با مشکل مواجه شدند .

به گزارش رسیده از رستاق فرهنگیان رستاق که شمارآنان نیز قابل توجه است وبخش عمده آنان را زنان تشکیل می دهند ازماه جاری برای دریافت حقوق خودمجبورشدند به بانک ملی اشکذریا شعبی که دارای دستگاه خود پرداز عضو شتاب است مراجعه کنند . تنی چند ازفرهنگیان ازبانک ملت شعبه شرف آباد درخواست کرده اند که با تدارک ونصب دستگاه خود پردازمشکل فرهنگیان برای دریافت حقوق را مرتفع سازند.

قابل ذکر است معلمان رستاقی تا ماه گذشته حقوق خود را ازبانک صادرات صدرآباد وملت شرف آباد  دریافت می کرده اند .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-82.aspx
تاریخ انتشار :  سه شنبه یازدهم تیر 1387ساعت 5:56 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونمجرم سیاسی ، امنیتی یا مجرم اخلاقی ؟

متهم مخدوش کردن نام صدوق درتابلو ادارات  متجاوز به عنف ازآب درآمد.

گفته می شودبا حکم دادستان صدوق دو جوان اشکذری به جرم تجاوز به عنف دستگیر وبازداشت شدند .نکته قابل توجه دراین پرونده آن است که یکی ازاین دومتجاوز به عنف کسی است که چندی پیش نیز به جرم مخدوش کردن تابلوهای ادارات صدوق دستگیر وبا وثیقه آزاد شده بود .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-81.aspx
تاریخ انتشار :  سه شنبه یازدهم تیر 1387ساعت 5:38 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونتغییرات درکلانتری وپاسگاه ههای صدوق

بنا برگزارش رسیده سروان سید علی محمد وزیری فرماندهی پاسگاه انتظامی رستاق پس از4 سال خدمت دراین منطقه جای خود را به ستوان دوم پوردهقان می دهد تاادامه خدمت خود را درستادفرماندهی صدوق بگذراند.

این گزارش همچنیین ازانتصاب ستوان دوم شفیعی به عنوان فرمانده کلانتری ندوشن خبرمی دهد وی جانشین آقای پوردهقان دراین کلانتری بوده وبا انتقال وی به پاسگاه رستاق به این سمت منصوب شده است .

همچنین با خبرشدیم سروان علیرضا قانع عزآبادی نیز به عنوان فرمانده پاسگاه انتظامی خضرآباد مشغول انجام وظیفه شده است .

عزآباد بلاگفا برای همه این عزیزان موفقیت وبهروزی را آرزو می کند


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-80.aspx
تاریخ انتشار :  شنبه هشتم تیر 1387ساعت 15:55 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونبرنامه خاموشی های رستاق

براساس اعلام اداره برق برنامه زمانبندی خاموشی های روزانه رستاق که درگروه یک قراردارداز امروز تا ۱۴ تیرماه بدین شرح می باشد :

ساعت ۱۲ تا ۱ بامداد ---- ساعت ۴ تا ۵ صبح -----ساعت ۱۱ تا ۱۲ صبح ---- ساعت ۷ تا ۸ شب   

براساس این گزارش درهر۲۴ ساعت دربدترین شرایط ۴ نوبت برق مشترکین طبق برنامه فوق قطع می شود که اولویت با ساعت ۱۱ تا ۱۲ صبح می باشد ودرصورت صرفه جویی مدت زمان خاموشی ها کاهش می یابد 

 


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-79.aspx
تاریخ انتشار :  شنبه هشتم تیر 1387ساعت 15:48 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستون واکنش به گزینه انتخابی برای فرمانداری صدوق

گفته می شودبا مشخص شدن گزینه تصدی فرمانداری صدوق واکنش هایی نسبت به این انتخاب درصدوق صورت گرفته است . علی الظاهر دراصلی ترین واکنش ، امام جمعه اشکذر مخالفت خودرابا  انتخاب اقای امامی میبدی عنوان کرده ،درحالیکه شنیده می شودنامبرده هفته قبل به وزارت کشورمعرفی شده است.


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-78.aspx
تاریخ انتشار :  شنبه هشتم تیر 1387ساعت 15:42 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونمعرفی اجمالی فرماندارآینده صدوق

گزینه پست فرمانداری صدوق کیست ؟

آقای محمد حسین امامی میبدی درپرونده 14 ساله کاری خود به عنوان کارشناس استانداری ، معاون فرماندارابرکوه ، سرپرست فرمانداری ابرکوه وفرماندارابرکوه فعالیت کرده است .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-77.aspx
تاریخ انتشار :  شنبه هشتم تیر 1387ساعت 15:41 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدانتخاب فرمانداران یزد ومیبدوصدوق

آخرین گزینه هابرای فرمانداری سه شهرستان استان یزد

بنا برخبرهای واصله افراد ذیل برای تصدی پست فرمانداری های یزد ، میبد وصدوق به وزارت کشور معرفی شده اند .

فرمانداری یزد : آقایان سعیدعبداللهی (مشاوراستانداردرامورایثارگران ) ومحمد مهدی زارع(مدیرکل امورروستائی استانداری یزد)  

فرمانداری میبد : آقایان سید حسین اسعدی فیروزآبادی (مدیرمصلی میبد)  ومحمد رضا رجائی

فرماندارصدوق :آقای محمدحسین امامی میبدی (فرماندارفعلی ابرکوه )

 


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-76.aspx
تاریخ انتشار :  شنبه هشتم تیر 1387ساعت 15:40 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزه واعملکرد یکساله شورای حل اختلاف عزآباد

طی یکساله  گذشته به 124 پرونده درشورای حل اختلاف رسیدگی شده است

شورای حل اختلاف عزاباد درگزارشی به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه با اعلام این خبرآورده است ازاین تعدادپرونده 80 مورد مربوط به تخلفات راهنمایی ورانندگی وتصادفات وسایل نقلیه موتوری 13 مورد مربوط به اختلافات ملکی ، زمین وآب ، 16 مورد درگیری ، نزاع واختلافات فردی ، 4 مورد اختلافات خانوادگی ،9  مورد صدور چک بلامحل و2 مورد تخلف بهداشتی فروشگاههای موادغذایی بوده است که به آنها رسیدگی ومراتب به صلح وسازش انجامیده است . ..


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-75.aspx
تاریخ انتشار :  شنبه هشتم تیر 1387ساعت 6:52 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونآنچه دررستاق شنیده می شود

شنیده شده افغانه ساکن دریکی ازروستاهای رستاق به شدت ازدست اهالی مورد ضرب وشتم قرارگرفته اند دراین ماجرا تنی چند ازاهالی که بیشترجوانان ونوجوانان بودند افغانی ها ساکن درحاشیه روستارا به بادکتک گرفتند.

خبررسیده حاکی است کابل برق یکی ازگلخانه های رستاق نیز به سرقت رفته  وبه بخش دیگری ازتجهیزات برق رسانی آن خسارت وارد شده است میزان خسارت وارده 10 میلیون ریال وارزش کابل سرقت شده نیز بالغ بر10 میلیون ریال براوردشده است

شنیده شده درپی مسدود شدن قسمتی ازراه ورودی شرف آباد که درحال زیرسازی وآسفالت است وبدنبال افزایش تردددرعصرپنجشنبه وعدم آشنایی رانندگان با مسیر انحرافی موجب برخورد یکدستگاه سواری با یکدستگاه خاورشد که خوشبختانه این تصادف ، تلفات نداشته است .

 


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-74.aspx
تاریخ انتشار :  جمعه هفتم تیر 1387ساعت 9:32 | توسط : عزآبادی   | 

درددل منخبرهای غیررسمی (انچه شنیده می شود)

گفته می شودحکم مدیرکلی آقای امرالله فلاح زاده به عنوان مدیرکل تعاون صادرومعارفه وی دوشنبه آینده (پس فردا)برگزارمی شود .

شنیده شده است تنی چند ازمعتمدین رضوانشهری دردیداری با آقای فلاح زاده استانداریزد درخواستی مبنی بر عدم تغییر فرماندار را به وی ارائه کرده اند.

گفته می شود آقای امامی که فعلا فرماندارابرکوه است اصلی ترین گزینه جانشینی فلاح زاده درفرمانداری صدوق به حساب می آید .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-73.aspx
تاریخ انتشار :  جمعه هفتم تیر 1387ساعت 9:29 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدانتشارشماره 9و10 قصه های خوب

جلدهاي 9 و 10 "قصه‌هاي خوب براي بچه‌هاي خوب" امسال منتشرمی شود

به گزارش خبرنگار فرهنگ و ادب خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)-منطقه يزد، مصطفي رحماندوست و مدير مالي انتشارات اميركبير كه براي ديدار از مهدي آذريزدي به يزد آمده بودند با وي قرارداد تدوين و نگارش جلدهاي 9 و 10 "قصه‌هاي خوب براي بچه‌هاي خوب" رامنعقد ساختند...


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-72.aspx
تاریخ انتشار :  جمعه هفتم تیر 1387ساعت 9:27 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدخاموشی ها ی منظم از8 تا14تیر

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)-منطقه‌يزد،خاموشي هاي برنامه ريزي شده  شركت توزيع نيروي برق استان از 8 تير آغاز و تا 14 تير ادامه خواهد داشت.  بر اساس اين برنامه ،استان يزد به 11 گروه تقسيم و در طول ساعات شبانه‌روز هر گروه 4  ساعت خاموشي خواهد داشت.  بر اساس اعلام شركت توزيع نيروي برق استان خاموشي هاي برنامه ريزي شده در بدترين  شرايط پيش‌بيني شده است و متناسب با صرفه جوئي مشتركين كاهش خواهد يافت.  گفتني است: مشتركين مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر و آگاهي از زمان دقيق  خاموشي ها و يا هرگونه ابهام احتمالي با مركز اتفاقات شركت توزيع نيروي برق استان با  شماره تلفن 121 در هرساعت از شبانه‌روز تماس بگيرند. 


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-71.aspx
تاریخ انتشار :  جمعه هفتم تیر 1387ساعت 9:24 | توسط : عزآبادی   | 

ایرون چه خبردعوای پسرخاله ها درمجلس

 عصرایران- در جلسه علنی امروز مجلس علی لاریجانی و احمد توکلی که پسرخاله همدیگر هستند، برسر رای گیری مجدد درباره  یک طرح با همدیگر جر و بحث جالبی داشتند.

به گزارش عصرایران زمانی که بررسی یک طرح اعاده شده از شورای نگهبان در دستور کار مجلس قرار داشت لاریجانی  آغاز رای گیری را اعلام کرد که به دلیل آرای پایین نمایندگان موافق رای نیاورد و در این هنگام یکی از نمایندگان فریاد زد: "دستگاه رای گیری کار نمی کند" و بلافاصله لاریجانی هم اعلام کرد: "گویا دستگاه ها مشکل دارد بنابراین دوباره رای گیری می کنیم!" که این بار لایحه رأی اورد..


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-70.aspx
تاریخ انتشار :  جمعه هفتم تیر 1387ساعت 9:23 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونمجازات خرابکاران شبکه آب اشامیدنی رستاق

خرابکاران شبکه آب اشامیدنی رستاق مجازات شدند

درپی آسیب رساندن افرادی به شیرفلکه آب مابین همت آبادومهدی آباد درماه گذشته ،تحقیقات درمورد شناسایی فرد یا افراد خرابکارآغاز ودرنهایت یک پدروفرزند دراین رابطه دستگیرشدند. بنا برگزارش رسیده این پدروفرزند که ازاهالی همت آباد هستند ازعوامل اصلی این خرابکاری به شمارمی روند وسایر همدستان خود رامعرفی کردند به گزارش عزآباد بلاگفا امروز دادستان صدوق این افراد را به پرداخت خسارت دولت وجبران زیان وارده وجلب رضایت شاکی محکوم وبا اخذ تعهد آزاد کرد .

اضافه می نماید این افراد به دنبال بالارفتن میزان مصرف آب شیر فلکه مابین همت آباد ومهدی را بستند وچاله این شیرفلکه را با بتن پرکرده بودند


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-69.aspx
تاریخ انتشار :  پنجشنبه ششم تیر 1387ساعت 14:48 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزدفوتباليست ناشنواي يزدي آقای گل شد

دبير هيات فوتبال استان يزد گفت: " مصطفي حيدري " فوتباليست ناشنواي يزدي در مسابقات قهرماني ناشنوايان قاره آسيا آقاي گل شد.

" سيد احمد هاشميه " روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود:

اين جوان شايسته در رقابتهاي ياد شده موفق شد با به ثمر رسانده پنج گل رتبه فوق را كسب كند.

وي يادآور شد: اين مسابقات ۱۸الي ۲۸خرداد به ميزباني تايلند برگزار شد كه تيم ملي فوتبال

ناشنوايان كشورمان با غلبه بر تيم‌هاي ژاپن ، كره جنوبي ، قرقيزستان و تايلند به مقام قهرماني رسيد.

هاشميه گفت: حيدري در فينال اين رقابت‌ها موفق شد دو گل از چهار گل تيم ملي ناشنوايان

ايران را وارد دروازه ميزبان كند.

وي اظهار داشت: اين بازيكن شايسته يزدي از حدود ۱۰سال قبل عضو تيم فوتبال " گلساپوش " محمودآباد يزد است.

مراسم استقبال از اين قهرمان نيز روز جمعه درفرودگاه يزد برگزارشد


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-68.aspx
تاریخ انتشار :  چهارشنبه پنجم تیر 1387ساعت 11:43 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزددامادابرکوهی برادرزنش راکشت

 به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا - منطقه يزد و به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني پليس، در پي تماس يكي از بيمارستان‌هاي ابركوه مبني بر انتقال دو نفر مصدوم چاقو خورده كه هر دو برادر يكديگرند، ماموران كلانتري مركزي و ماموران آگاهي ابركوه به بيمارستان موصوف مراجعه كردند و با تحقيق اوليه متوجه شدند كه با درگيري كه بين سه نفر اتفاق افتاده است، دو برادر فوق با چاقو مصدوم و به بيمارستان منتقل شدند.

 


 
[ادامه مطلب ...]
منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-67.aspx
تاریخ انتشار :  چهارشنبه پنجم تیر 1387ساعت 11:10 | توسط : عزآبادی   | 

اخبار شهرستونفلاح زاده درتدارک اسباب کشی

امرالله فلاح زاده فرماندارصدوق پس ازده سال تصدی پست های مدیریتی شهرستان صدوق درتدارک ترک این شهرستان است .

فلاح زاده که اصالتا ابرکوهی است ورود خود به صدوق را با بخشداری خضرآباد آغاز کرد وپس ازمحمدرضا عابدینی بخشدارمرکزی صدوق شد وی درزمان فرمانداری مهندس زارع زاده معاونت وی را عهده داربود وپس ازاوبه عنوان پنجمین فرماندارصدوق بر این پست تکیه زد .

به گزارش عزآباد بلاگفا وبراساس منابع موثق شنیداری درشهرستان صدوق فلاح زاده ازفرمانداری صدوق سیر شده وازفشارهای جاری واختلافات موجود به تنگ آمده وقصددارد از این شهرستان اسباب کشی کند .علی الظاهر وبراساس شنیده ها ،منزل بعدی فلاح زاده دراداره کل تعاون استان یزد خواهدبودوقراراست سکان مدیریت کل این اداره را دردست گیرد .


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-66.aspx
تاریخ انتشار :  دوشنبه سوم تیر 1387ساعت 23:41 | توسط : عزآبادی   | 

ازهردریسوتی نشریه رستاق

نشریه رستاق درشماره 27 خود نام شهرستان را تغییر داد

این نشریه که به صورت ماهانه منتشر می شود دردرج یک خبراین گونه نوشت " نمایشگاه دائمی عرضه محصولات کشاورزی ودامی تا یک ماه آینده درشهرستان اشکذرراه اندازی می گردد" این خبر موجب ناراحتی واعتراض عده ای ازاهالی شهرستان به ویژه رضوانشهری ها شده است .این دومین باری است که به علت اشتباه چاپی نام شهراشکذر دراین نشریه شهرستان اشکذردرج می شود


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-65.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه دوم تیر 1387ساعت 16:18 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزه واجشن میلادحضرت زهرا(س) درعزآباد

همزمان با  خجسته میلاد ام ابیها فاطمه زهرا سلام ا...علیها السلام آئین جشن میلادهمراه بامراسم  انسی با قرآن درمنزل  سیدعلی نظام الحسینی برگزارمی شود دراین مراسم علاوه برمولد خوانی ومداحی اهل بیت کلام وحی الهی نیز قرائت می شود ازعموم شیعیان وارداتمندان به خاندان عصمت وطهارت دعوت می شود دراین مجلس شرکت فرمایند.زمان دوشنبه  3/4/87  بعد ازنمازمغرب وعشا

آدرس : خیابان جنب مسجد جامع عزآباد  التماس دعا

 


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-64.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه دوم تیر 1387ساعت 10:45 | توسط : عزآبادی   | 

خبرهای یزه واراکب تراکتور بیمارستانی شد

شنیده می شود به علت درگیری راننده تراکتور ویک دستگاه اتومبیل عبوری درمزرعه رکن الدینی عزاباد راننده تراکتور راهی بیمارستان شد .گفته می شود علی الظاهر این درگیری نیز به علت تخلف رانندگی بوده که منجر به درگیری بین آنان شده وبراثراین درگیری ضربه ای به سر راننده تراکتور وارد که منجر به ضربه مغزی شدن وی شده است


منبع : http://ezabad.blogfa.com/post-63.aspx
تاریخ انتشار :  شنبه یکم تیر 1387ساعت 17:51 | توسط : عزآبادی   |